ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

Βαθμολογία
 
No. Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ήττες Σετ υπέρ Σετ κατά
1 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 39 18 13 5 45 24
2 ΧΑΝΘ 34 18 13 5 43 30
3 ΑΣΚ Λαγκαδά 34 18 10 8 43 33
4 ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 33 18 11 7 38 29
5 ΜΑΣ Νέα Γενεά 31 18 10 8 41 34
6 ΑΟ Νέας Βύσσας 29 18 9 9 37 36
7 ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης 24 18 9 9 37 40
8 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 20 18 7 11 29 41
9 ΣΑΑΚ Ανατόλια 17 18 6 12 29 46
10 Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 9 18 2 16 23 52

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 

 

Ημερομηνία Αγώνας Αποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Κυρ 11 Οκτ, 18:00 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-1
(22-25,25-9,25-9,25-13)
Κυρ 11 Οκτ, 18:00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας 3-0
(25-13,25-16,25-11)
Κυρ 11 Οκτ, 18:00 ΑΣ Γιάννενα - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-2
(25-21,25-22,23-25,15-25,15-7)
Κυρ 11 Οκτ, 18:00 ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Καμπανιακός 0-3
(19-25,20-25,21-25)
  ΑΣ Ελπίς - ΡΕΠΟ  
2η αγωνιστική
Κυρ 18 Οκτ, 18:30 ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 3-0
(25-22,25-19,25-21)
Σαβ 17 Οκτ, 18:00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3
(19-25,21-25,19-25)
Κυρ 18 Οκτ, 17:00 ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΑΣ Γιάννενα 0-3
(23-25,16-25,13-25)
Σαβ 17 Οκτ, 18:00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 2-3
(25-19,25-18,13-25,13-25,13-15)
  ΡΕΠΟ - ΑΣ Καμπανιακός  
3η αγωνιστική
Κυρ 25 Οκτ, 19:00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ελπίς 2-3
(25-23,25-19,16-25,21-25,13-15)
Κυρ 25 Οκτ, 18:00 ΑΣ Γιάννενα - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-1
(25-15,25-20,20-25,27-25)
Κυρ 25 Οκτ, 16:00 ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας 3-1
(25-12,19-25,25-16,25-13)
Κυρ 25 Οκτ, 19:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΣΑΑΚ Ανατόλια 2-3
  ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΡΕΠΟ  
4η αγωνιστική
Κυρ 01 Νοε, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Γιάννενα 3-2
(21-25,24-26,25-15,25-11,15-9)
Κυρ 01 Νοε, 20:00 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3
Σαβ 31 Οκτ, 18:00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 0-3
(17-25,21-25,18-25)
Κυρ 01 Νοε, 17:00 ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΑΣ Καμπανιακός 3-2
(20-25,25-17,21-25,25-18,15-13)
  ΡΕΠΟ - ΣΑΑΚ Ανατόλια  
5η αγωνιστική
Κυρ 08 Νοε, 18:00 ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Ελπίς 1-3
(15-25,24-26,25-22,13-25)
Κυρ 08 Νοε, 18:00 ΑΣ Γιάννενα - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 0-3
(17-25,14-25,21-25)
Σαβ 07 Νοε, 20:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0
(25-12,25-18,25-19)
Σαβ 07 Νοε, 18:00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας 3-0
(25-17,25-14,25-13)
  ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΡΕΠΟ  
6η αγωνιστική
Κυρ 15 Νοε, 18:30 ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Καμπανιακός 3-0
(25-15,25-22,25-16)
Σαβ 14 Νοε, 18:00 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 3-1
(25-8,25-16,25-27,25-21)
Κυρ 15 Νοε, 18:00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Γιάννενα 3-0
(28-26,25-22,25-17)
Σαβ 14 Νοε, 18:00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-2
(20-25,25-19,16-25,25-19,15-9)
  ΡΕΠΟ - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας  
7η αγωνιστική
Σαβ 21 Νοε, 18:00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Ελπίς 0-3
(17-25, 18-25, 24-26)
Σαβ 21 Νοε, 19:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 3-2
(25-17, 25-18, 20-25, 17-25, 15-8)
Κυρ 22 Νοε, 18:00 ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΜΑΣ Νέα Γενεά 2-3
(20-25, 25-22, 28-26, 13-25, 9-15)
Κυρ 22 Νοε, 17:00 ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0
(25-19, 25-20, 25-22)
  ΑΣ Γιάννενα - ΡΕΠΟ  
8η αγωνιστική
Κυρ 29 Νοε, 18:30 ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας 3-0
(25-17,25-14,25-20)
Σαβ 28 Νοε, 18:00 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-0
(25-15,25-23,25-23)
Κυρ 29 Νοε, 19:00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Καμπανιακός 3-1
(19-25,25-13,28-26,25-19)
Κυρ 29 Νοε, 18:00 ΑΣ Γιάννενα - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 2-3
(21-25,25-19,24-26,25-21,13-15)
  ΡΕΠΟ - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων  
9η αγωνιστική
Σαβ 12 Δεκ, 18:00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΣ Ελπίς 0-3
(13-25,19-25,16-25)
Κυρ 13 Δεκ, 17:00 ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 3-1
(25-20,28-26,18-25,25-23)
Σαβ 12 Δεκ, 18:00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-1
(25-19,17-25,25-18,25-21)
Κυρ 13 Δεκ, 18:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Γιάννενα 3-0
(3-0,25-19,25-17,25-15)
  ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΡΕΠΟ  
10η αγωνιστική
Σαβ 19 Δεκ, 20:00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 1-3
(22-25,26-24,22-25,8-25)
Κυρ 20 Δεκ, 17:00 ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3
(16-25,22-25,22-25)
Σαβ 19 Δεκ, 18:00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Γιάννενα 3-1
(25-21,22-25,25-17,25-12)
Κυρ 20 Δεκ, 18:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 3-0
(25-17,25-19,25-19)
  ΡΕΠΟ - ΑΣ Ελπίς  
11η αγωνιστική
Σαβ 09 Ιαν, 18:00 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΣ Ελπίς 1-3
(29-27,22-25,20-25,17-25)
Κυρ 10 Ιαν, 18:00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0
(25-20,25-11,25-9)
Κυρ 10 Ιαν, 18:00 ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας 3-0
(25-23,25-13,25-22)
Κυρ 10 Ιαν, 18:00 ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΣΑΑΚ Ανατόλια 2-3
(25-22,20-25,20-25,26-24,11-15)
  ΑΣ Καμπανιακός - ΡΕΠΟ  
12η αγωνιστική
Κυρ 17 Ιαν, 18:30 ΑΣ Ελπίς - ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-0
(25-13,25-15,25-21)
Κυρ 17 Ιαν, 19:00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΣ Γιάννενα 3-0
(25-19,25-20,28-26)
Κυρ 17 Ιαν, 18:00 ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 3-1
(25-22,23-25,25-17,25-21)
Σαβ 16 Ιαν, 18:00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣ Καμπανιακός 3-1
(21-25,25-18,25-23,25-17)
  ΡΕΠΟ - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης  
13η αγωνιστική
Κυρ 24 Ιαν, 18:00 ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Ελπίς 1-3
(25-18,16-25,18-25,13-25)
Κυρ 24 Ιαν, 19:00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης 2-3
(25-20,26-24,22-25,13-25,9-15)
Κυρ 24 Ιαν, 18:00 ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων 3-0
(25-13,25-21,25-13)
Κυρ 24 Ιαν, 18:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας 3-0
(25-14,25-20,25-17)
  ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΡΕΠΟ  
14η αγωνιστική
Κυρ 31 Ιαν, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης  
Σαβ 30 Ιαν, 18:00 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΣ Γιάννενα  
Σαβ 30 Ιαν, 20:00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΣ Καμπανιακός  
Κυρ 31 Ιαν, 17:00 ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΣΑΑΚ Ανατόλια  
  ΡΕΠΟ - ΜΑΣ Νέα Γενεά  
15η αγωνιστική
Κυρ 07 Φεβ, 19:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Ελπίς  
Κυρ 07 Φεβ, 18:00 ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης  
Κυρ 07 Φεβ, 18:00 ΑΣ Γιάννενα - ΜΑΣ Νέα Γενεά  
Σαβ 06 Φεβ, 18:00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων  
  ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΡΕΠΟ  
16η αγωνιστική
Κυρ 14 Φεβ, 18:30 ΑΣ Ελπίς - ΣΑΑΚ Ανατόλια  
Σαβ 13 Φεβ, 18:00 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΣ Καμπανιακός  
Κυρ 14 Φεβ, 18:00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης  
Σαβ 13 Φεβ, 20:00 ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας  
  ΡΕΠΟ - ΑΣ Γιάννενα  
17η αγωνιστική
Σαβ 20 Φεβ, 17:00 ΑΣ Ποσειδών Βέροιας - ΑΣ Ελπίς  
Σαβ 20 Φεβ, 18:00 ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης  
Κυρ 21 Φεβ, 19:00 ΑΣ Καμπανιακός - ΜΑΣ Νέα Γενεά  
Κυρ 21 Φεβ, 18:00 ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Γιάννενα  
  ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων - ΡΕΠΟ  
18η αγωνιστική
Κυρ 28 Φεβ, 18:00 ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Ηρακλής Ιωαννίνων  
Σαβ 27 Φεβ, 18:00 ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΣ Ποσειδών Βέροιας  
Κυρ 28 Φεβ, 19:00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΣΑΑΚ Ανατόλια  
Κυρ 28 Φεβ, 18:00 ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Καμπανιακός  
  ΡΕΠΟ - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης